• +371 28808088
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Darbdienās 9:00-17:00

ATSAUKSMES

Ko saka mūsu klienti
Lilija
Esmu izgājusi divu nedēļu uztura bagātinātāja lietošanas programmu, un esmu ļoti priecīga par tā rezultātiem. Mani nagi ir kļuvuši spēcīgāki, āda mirdzošāka un ne tik sausa kā agrāk, kā arī man vairs nav kādreizējās sajūtas, ka āda sejas apvidū tiek savilkta!
Lilija
Ирина
100% положительные отзывы! Я почувствовала первые изменения уже через неделю. Особенно улучшилось состояние кожи лица, хотя у меня никогда не было больших проблем с ней, но после использования Tri-Collagen она стала просто нереальной!! Невероятно эластичной, влажной и сияющей :))) Я однозначно рекомендую, рекомендую, рекомендую! А что уж говорить об удивительной простоте использования! Это продукт, который поистине творит чудеса.
Ирина
Алена
Отличный продукт, я рада, что эта замечательная пищевая добавка дошла и до меня. Попробовала, очень понравилось. Рекомендую ее всем своим клиентам! Удачи
Алена
Alla
Nupat kā izgāju divu nedēļu kursu. Ādas stāvoklis ir redzami uzlabojies. Tagad tā ir gludāka un, kopš sāku lietot FenoQ Collagen, sīkās „smieklu” krunciņas ir brīnumainā kārtā izlīdzinājušās. Vienmēr esmu uzskatījusi, ka āda ir jābaro iekšķīgi; tādējādi šis produkts man bija vienreizējs atklājums. Bija aizraujoši novērot, ka jau pēc divām nedēļām parādījās šī uztura bagātinātāja pozitīvā iedarbība.
Alla
Оксана
Нереальный продукт! Пью уже вторую неделю, лицо выглядит гораздо свежее, волосы стали блестящими, действительно очень рекомендую! Все подруги спрашивают, какие процедуры я сделала :))
Оксана
Elena
Aizritējusi pirmā nedēļa no četrpadsmit dienu programmas, un varu teikt, ka jau esmu pamanījusi rezultātus. Mana sejas āda uzreiz tika atsvaidzināta — tā ir kļuvusi gludāka un spožāka, un tagad tai retāk nepieciešama papildu mitrināšana. Esmu ļoti laimīga, ka uzzināju par kolagēna produktiem. To komponentu buķete runā pati par sevi, un tas sniedz daudzus ieguvumus visam ķermenim. Es to ļoti iesaku ikvienam!
Elena

VIDEO

Ko saka eksperti

Facebook like

Instagram

Rekviziti

SIA “Vital Health Global”
Reģ. Nr. 40203121224
PVN LV40203121224
Jur.adr.:Dignājas iela
3C – 5A
Rīga,LV-1004

Banka:AS “SEB banka”
SWIFT:UNLALV2X
Konts:LV71UNLA0055000516316

TriCollagen pārstāvji citās valstīs

https://fenoq.com.ua/
https://fenoq.net/
https://fenoq.co.uk/
https://fenoq.de/
https://trikolagenas.lt/
https://fenoq.ru/
https://tricollagen.by/
https://fenoq.bg/
© 2020 FenoQ, Visas tiesības aizsargātas.